ELEKTRINĖS G. 8, LT - 26108 ELEKTRĖNAI, TEL. (8 528) 58090, EL. PAŠTAS:  INFO@ELEKTRENUVVG.LT
      
EVVG 1 EVVG 2 EVVG 3 EVVG 4 EVVG 5

 


Svetainę finansuoja

 
Naujienos

Elektrėnų VVG pirmininke perrinkta L. Bernatavičienė

L. Bernatavičienė pristatė VVG veiklą 2018 m.: Elektrėnų savivaldybės administracija  įgyvendino du projektus: „Inžinerinės infrastruktūros įrengimas Mustenių k.“ ir „Pastrėvio parko įkūrimas“, dar 6 „Viešosios infrastruktūros įrengimas Semeliškių miestelyje“, „Viešosios infrastruktūros įrengimas  Pakalniškių kaime“, „Laisvalaikio ir poilsio erdvės sukūrimas Gilučių kaime“, „Viešosios infrastruktūros įrengimas  Kareivonių parke“, „Socialinių paslaugų plėtra Pakalniškių kaime“, „Socialinių paslaugų plėtra Elektrėnų savivaldybės kaimiškoje teritorijoje“ įgyvendinami.

3 ir 6 kvietimas buvo skirtas verslo kaimo vietovėse kūrimui ir plėtai. Pareiškėjai galėjo prašyti paramos naujų verslų pradžiai ar plėtrai, parama sudaromos sąlygos naujų darbo vietų kūrimui, skatinama ekonominė veikla kaimo vietovėse, apimanti įvairius ne žemės ūkio verslus. Įgyvendinami 5 verslo projektai, susiję su maisto gamyba ir tiekimu, įvairiomis pramogomis (šratasvydis, batutai ant vandens), 1 paraiška vertinama.

Pagal priemones „Kaimo gyventojų švietimas“ ir „Jaunimo verslumo ir užimtumo skatinimas“ Gilučių, Kietaviškių, Žebertonių bendruomenės, Pakalniškių bendruomenė „Jorė“, moksleivių ir jaunimo organizacija „Idėja“, bendruomenė „Aktėvystė“ vykdo mokymus ir stovyklas jaunimui, organizuoja edukacinius užsiėmimus, koncertus ir kitas veiklas.

Elektrėnų VVG nuo 2017 m. įgyvendina projektus „Semeliškių vaikų dienos centras“ ir „Kietaviškių vaikų dienos centras“, finansuojamus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Elektrėnų savivaldybės administracijos, „Valgyk protingai“, kuris finansuojamas VšĮ Humana people to people. 2018 m. įkurtas dar vienas vaikų dienos centras Vievyje „Vėjukai“.

Susirinkime taip pat buvo pritatyta VVG veikla 2019 m., rugsėjo mėnesį planuojama skelbti kvietimą NVO bendruomeniniam verslui įkurti ir plėsti.

Į. K. 300633795, ADRESAS: ELEKTRINĖS G. 8, LT - 26108 ELEKTRĖNAI, TEL. (8 528) 58090, EL. PAŠTAS:  INFO@ELEKTRENUVVG.LT

AB "SWEDBANK" BANKO KODAS 73000 A.S. LT737300010120073684